رویداد اسلاش بلندپروازترین استارت‌آپ‌های جهان را گردهم می‌‎آورد و آنها را با سرمایه گذاران برجسته، مدیران صنایع، مشتریان، رسانه‌ها، دانشگاه‌ها و استعدادهای آینده متصل می‌کند.

بنیانگذاران اسلاش “پیتر وستربکا” ، شرکت “رُویو” که تهیه کننده بازی و سرگرمی از جمله بازیAngry Birds   است  و همچنین “تیمو اریستو” بودند .  در سال 2011 ، میکی کووسی مدیرعامل شد و همراه با آته هوجانن و جنی کوریسینن این رویداد را با 1500 شرکت کننده برگزار کردند.

از سال 2015 ، Slush همچنین رویدادهایی را در سراسر جهان تحت عنوان Slush Tokyo ، Slush Shanghai و Slush Small Talks اجرا کرده است.

رویداد اسلاش بلندپروازترین استارت‌آ‌پ‌های جهان را گردهم می‌آورد.

در رویداد اسلاش غول‌های فناوری، مدیران فورچون 500، و رهبران صنعت به هلسینکی می‌روند تا با استارت‌آپ ها و ایده‌های جدید، تعامل و سرمایه‌گذاری‌های ارزشمندی داشته باشند. در سال 2019، بیش از 10000 جلسه سرمایه‌گذاری و استارت‌آپ از پیش رزرو شده در این رویداد برگزار شد.
اسلاش 2021 در تاریخ 1و 2 دسامبر در شهر هلسینکی برگزار می‎شود. اسلاش 8000شرکت کننده، بیش از 3200 موسس یا استارت‌آپ و 1500 سرمایه‌گذار را از سراسر جهان برای شرکت در این جشنواره شبکه جهانی گرد هم می آورد.

در رویداد اسلاش بخش های مختلفی وجود دارند از جمله :

بخش رقابت 100

بخش رقابت 100 که در آن صد شرکت کننده جهت رقابت برگزیده می شوند ، به آنها سه دقیقه زمان اختصاص داده می‌شود تا ایده خود را بیان کنند ، جایزه این بخش  حدود 500 هزار یورو است.

بخش رقابت Seed camp

بخش رقابت Seed camp جوایز نقدی بزرگ ندارد شبکه‌ای از سرمایه گزاران و منتورها را دارد و ممکن است استارت آپ تا 200 هزار یورو سرمایه اولیه جذب کند.

رویداد Foundres day

رویداد  Foundres day  که یک روزقبل از سلاش  یعنی در تاریخ  29 نوامبر برگزار میشود برای موسسین استارت آپ ها و رایگان است.

در سال 2019 ، Slush شروع به تولید یک رسانه نوپا به نام Soaked by Slush    و اجرای برنامه آموزشی کارآفرینی خود ، Slush Academy کرد.

 همچنین شرکت‌کنندگان می توانند از طریق ابزار matchmaking  با افراد مدنظر خود ملاقات‌های لازم را برنامه‎ریزی کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت https://www.slush.org   مراجعه کنید و یا با ما در تماس باشید.